satis@zenitelektrik.com

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

- Elektrikli işletme güvenliği denetiminde Avrupa Normlarına göre uzmanlaşmış olan ülke çapında bir hizmet sağlayıcısıdır.
- Bünyesinde ülke çapında uzman teknik personel istihdam etmektedir.
- Ülke çapında yaygın servis ağına sahip olmakla birlikte çözüm ortakları ile bölgesel bağlantı sürdürmektedir.
- Saha ölçümlerini yapan alanında uzman ekiplerin ölçüm ve değerlendirmelerinin dahi bağımsız denetim kurulunca denetlendiği kademeli raporlama sistemi daha objektif sonuçlara dayanan raporlarla, dış gözlem rehberliğinde kendinizi daha da iyi değerlendirebileceksiniz.
- Eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamış olduğumuz denetim konseptimiz sayesinde akademisyen ve başdenetçilerin de katkı sağlayacağı profesyonel raporlama ve çözüm imkanlarına kavuşmuş olacaksınız.

 

VİZYONUMUZ

Bağımsız denetim, elektriksel güvenlik testleri, güç ve enerji analizleri, termal kamera ölçümleri ve daha onlarca alanda aranılan en doğru ve kaliteli hizmeti ulaştırarak Türk Halkının hak ettiği değeri en iyi şekilde sunmak vizyonumuzu belirlerken dikkate aldığımız yapı taşımızdır. Bunun yanı sıra; Sektörde Türkiye’nin elektrik denetimi konusunda öncü kuruluşlarından biri olmak, bünyemizde bulundurduğumuz ve ülke çapında faaliyet gösteren liyâkatli teknik ekibimizle en iyi hizmeti en doğru zamanda vermek, faaliyette bulunduğumuz alanlarda bireye ve topluma saygılı, çevreye değer veren, ahlakî ve hukuksal ilkeleri kurumun yasası olarak esas alan genç ve dinamik bir oluşumdur. Sunduğumuz doğru ve kaliteli denetim tarzı ile ulusal ve global anlamda tüm tüketim gruplarına ulaşarak sektöründe lider olmaktır. Her yıl ülkemizde binlerce gencimiz Elektrik Mühendisliği, Elektrik Teknisyenliği vb bölümlerinden mezun olmaktadır. Fakat bu gençlerimiz doğru istihdam ile mesleklerini icrâ edememektedir. Türk Elektrik Denetleme Servisi olarak en büyük amacımız bu gençlerimizi sektöre kazandırmak ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi yapmaktır. Bu gençlerimizi sektöre kazandırmak için fakültelerinde verilmeyen denetleme eğitimini firmamız olarak kendilerine verecek ve bu vesile ile onları sahada eğiterek istihdam edilmelerine katkı sağlayacağız.
 
 

MİSYONUMUZ

Elektrik, üretimi hassasiyet gerektiren ve globalleşen dünyada yokluğu halinde bir çok hizmetten yararlanılamayacak kadar önem arz eden zaruri bir ihtiyaçtır. Elektrik denetimi ise; elektrik enerjisinin verimli bir şekilde kullanılması, enerji üretimi için harcanacak zamanın daha verimli işlere ayrılması, zamanında ve periyodik yapılan ölçümler ile sistemlerdeki sorunların tespit edilmesi ve iş güvenliği konusunda insan ve makine için tehlikeli durumların ortadan kaldırılması açısından üretim kadar hassasiyet gerektiren önemli bir saha çalışmasıdır. İşte biz; Türk Elektrik Denetleme Servisi olarak geçmişten destek alıp geleceğe bakan ve sahibi olduğumuz bu vatana dışarıdan üçüncü bir göz olarak en doğru hizmeti vermek amacıyla işe başladık. Çıktığımız bu yolda misyonumuz; Türkiye ekonomisinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda mühendislik çözümleri sunmak, Elektrik Mühendisliği Hizmetleri Yönetmeliğine ve ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemine uygun olarak profesyonel ölçüm ve test cihazları ile ülke çapında zamanında, bağımsız, etkin ve kaliteli elektrik denetim hizmeti vererek alanında güvenilir bir firma olmaktır.
 

2000 yılından günümüze; satış ve uygulama alanındaki  deneyim ile harmanlanan birikimimizi değerli müşterilerimiz ile paylaşma heyecanımızı ve hep daha iyisini yapma isteğimizi canlı tutarak; endüstriyel kuruluşların ihtiyaç duyduğu elektrik malzemenin teminini stoklarımızdan ve anlaşmalı distribütörlerden sağlamanın yanısıra ölçüm ve raporlamalarımızı etkin biçimde gerçekleştirmekteyiz.
                            

Hedefimiz; müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak; güvenilir ürün çeşitlerimiz, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarımız ile ZENİT ELEKTRİK markasını sizlerle birlikte daha da ileriye taşımaktır. Geleceğin, siz değerli müşterilerimize ve bize daha başarılı bir çalışma hayatı katmasını ümit ederiz.
 

“Kaliteyi Konuşmuyor, Sağlıyoruz!”

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın